«2017»Í dag«Okt»
30 31         1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
M T M H F L S

Stage 3 Result -

Elite Volvo Kring Føroyar 3. teinur 25-07-2014 36 km.

Nr.

RyggNr.

Navn

Felag

Árg.

Bólkur

Tíð

Km/t

1

27

Torkil Veyhe

Odder CK

1990

Opin bólkur

00:52:11

41,39

2

26

Helgi Winther Olsen

Fjallasúkklufelagið MTB.fo

1980

Opin bólkur

00:54:12

39,85

3

44

Gunnar Dahl-Olsen

Tórshavnar Súkklufelag

1965

Opin bólkur +45 ár

00:54:36

39,56

4

39

Michael Sørensen

DMK / TRI4

1974

Opin bólkur

00:56:21

38,33

5

40

Jóanis Albert Nielsen

Tórshavnar Súkklufelag

1995

Opin bólkur

00:56:40

38,12

6

45

Sverri Mohr Edvinsson

Tórshavnar Súkklufelag

1965

Opin bólkur +45 ár

00:57:09

37,80

7

42

Miroslaw Adam Zyrek

Hjólreiðafélagi Reykjavíkur

1972

Opin bólkur

00:57:16

37,72

8

38

Terje Mollestad

Grimstad SK

1978

Opin bólkur

00:57:18

37,70

9

33

Bjarke Vodder Nielsen

Agerskov CK91

1980

Opin bólkur

00:57:32

37,54

10

32

Florian Schneider

Cykle Klubben Aarhus

1979

Opin bólkur

00:59:07

36,54

11

41

Alexander Brøchner

Odder CK

1991

Opin bólkur

01:01:15

35,27

12

28

Jógvan Debess Højgaard

?

1975

Opin bólkur

01:03:55

33,79

13

29

Áslakkur Nesá

SKS-Tri, Storebælt Triatlonklub

1980

Opin bólkur

01:04:53

33,29

14

31

Dávur Magnussen

Tórshavnar Súkklufelag

1995

Opin bólkur

01:04:55

33,27

15

37

Rói Lamhauge

?

1989

Opin bólkur

01:06:12

32,63


Ikki gjøgnumført

34

Sigmund Olsson

DNS

35

Stefan Djurhuus

DNS

43

Bogi Kristiansen

DNS

 

Hilmar

DNS




Junior Volvo Kring Føroyar 3. teinur - unglingar 25-07-2014 18 km.

Nr.

RyggNr.

Navn

Felag

Árg.

Bólkur

Tíð

Km/t

1

9

Søren-Hjalte Steinhólm

Haderslev-Starup Cykelclub

1998

Unglingar

00:29:29

36,63

2

4

Tóri Thorleifsson

?

1999

Unglingar

00:35:29

30,44

3

6

Rúnar Bogason

Hareskov Cykelklub

1998

Unglingar

00:35:30

30,42


Ikki gjøgnumført

7

Teitur Thorleifsson

DNS



Motion Volvo Kring Føroyar 3. teinur - motionistar 25-07-2014 18 km.

Nr.

RyggNr.

Navn

Felag

Árg.

Bólkur

Tíð

Km/t

1

49

Hanus Debes Joensen

Tórshavnar Súkklufelag

1973

Motión

00:30:09

35,82

2

36

Jákup Hentze Apol

?

1988

Opin bólkur

00:33:15

32,48

3

46

Evald Rasmussen

Tórshavnar Súkklufelag

1956

Motión

00:33:20

32,40

4

48

Henry Berg

Tórshavnar Súkklufelag

1988

Motión

00:35:47

30,18


Ikki gjøgnumført

47

Andrass Joensen

DNS

50

Jan Hjaltalin

DNS

25

Jan-Bo Petersen

DNS

30

Kasper Friis Christensen

DNS


Team Volvo Kring Føroyar 2014

Nr.

 

Dagur 3

Samlað tíð

Tíðarmunur

 

 

Sandoy

 

 

1

Team J&K

01:46:23

15:39:47

15:39:47

 

Torkil Veyhe

* 00:52:11

 

 

 

Helgi Winther Olsen

* 00:54:12

 

 

 

Bogi Kristiansen

DNF

 

 

2

Team Agerskov

01:56:39

16:03:30

+ 00:23:43

 

Bjarke Vodder Nielsen

* 00:57:32

 

 

 

Alexander Brøchner

01:01:15

 

 

 

Florian Schneider

* 00:59:07

 

 

3

Team Súkkluverkstaðið hjá Gunnari

01:51:52

16:20:10

+ 00:40:23

 

Miroslaw Adam Zyrek

* 00:57:16

 

 

 

Gunnar Dahl-Olsen

* 00:54:36

 

 

 

Áslakkur Nesá

01:04:53

 

 

4

Team JDS

02:00:35

17:43:35

+ 02:03:48

 

Jógvan Debess Højgaard

* 01:03:55

 

 

 

Jóanis Albert Nielsen

* 00:56:40

 

 

 

Dávur Magnussen

01:04:55

 

 

 

Sigmund Olsson

DNF

 

 


Women class1 Volvo Kring Føroyar 3. teinur - kvinnur st. teinur 25-07-2014 18 km.

Nr.

RyggNr.

Navn

Felag

Árg.

Bólkur

Tíð

Km/t

1

10

Elsa Berg

Tórshavnar Súkklufelag

1996

Kvinnur

00:33:58

31,80


Women class2Volvo Kring Føroyar 3. teinur - kvinnur lo.Teinur 25-07-2014 36 km.

Nr.

RyggNr.

Navn

Felag

Árg.

Bólkur

Tíð

Km/t

1

13

Lisette Rosenbeck

Dansk Mountainbike Klub

1981

Kvinnur

01:01:04

35,37

2

11

Súsanna Skylv Sørensen

?

1979

Kvinnur

01:07:16

32,11